Школски успеси у школској 2013/2014. години
среда, 17 децембар 2014 18:18

 

Предмет

 

Ученици

Ниво такмичења и освојено место

Предметни наставник

Општинско

Окружно

Републичко

 

 

 

 

Српски језик

 

Анастасија Јовић, V1

II место

учешће

 

Н. Митровић

Ивана Јовановић, V2

учешће

 

 

Н. Митровић

Владимир Михајловић, VI1

учешће

 

 

А. Станковић

Кристина Ђокић, VII2

учешће

 

 

Н. Митровић

Александра Петровић, VIII1

учешће

 

 

А. Станковић

Александра Мишић, IV2

I место

учешће

 

В. Јовановић

 

 

 

 

 

Математика

Миљан Стојановић III2

учешће

 

 

С. Митровић

Иван Јовић, IV2

III место

учешће

 

В. Јовановић

Александра Мишић, IV2

учешће

 

 

В. Јовановић

Анастасија Јовић, V1

учешће

 

 

Д. Јовановић

Никола Алексић, V1

учешће

 

 

Д. Јовановић

Вељко Милошевић, V2

учешће

 

 

Д. Јовановић

Јелена Ђекић, V2

учешће

 

 

Д. Јовановић

Ивана Јовановић, V2

учешће

 

 

Д. Јовановић

Анђела Мишић, VI1

учешће

 

 

Д. Јовановић

Јована Јовановић, VI1

учешће

 

 

Д. Јовановић

Ђорђе Ђорђевић, VI2

учешће

 

 

Д. Јовановић

Милица Митић, VI2

учешће

 

 

Д. Јовановић

 

 

 

 

Историја

Ђорђе Ђорђевић, VI2

I место

учешће

 

С. Ковачевић

Анђела Мишић, VI1

учешће

 

 

С. Ковачевић

Милош Цветковић, VIII1

учешће

 

 

С. Ковачевић

Јована Петровић, VIII1

учешће

 

 

С. Ковачевић

Габријела Стојановић, VIII1

II место

учешће

 

С. Ковачевић

Александра Петровић, VIII1

III место

III место

учешће

С. Ковачевић

Александра Цветковић, VIII1

III место

учешће

 

С. Ковачевић

 

Географија

Предраг Митић, VII1

учешће

 

 

Ж. Љубисављевић

Стефан Јанковић, VII1

учешће

 

 

Ж. Љубисављевић

 

Физика

Анђела Мишић, VI1

учешће

 

 

Љ. Петровић

Милица Митић, VI2

учешће

 

 

Љ. Петровић

Кристина Јовић, VII1

учешће

 

 

Љ. Петровић

Немања Маринковић, VII1

III место

учешће

 

Љ. Петровић

Илија Мишић, VIII1

учешће

 

 

Љ. Петровић

 

 

Хемија

 

 

Кристина Јовић, VII1

учешће

 

 

Д. Стефановић

Милена С. Стојановић, VII2

учешће

 

 

Д. Стефановић

Александра Петровић, VIII1

учешће

 

 

Д. Стефановић

Александра Цветковић, VIII1

учешће

 

 

Д. Стефановић

 

 

 

Предмет

 

Ученици

Ниво такмичења и освојено место

Предметни наставник

Општинско

Окружно

Републичко

 

 

Биологија

Анастасија Ђорђевић, V1

учешће

 

 

С. Младеновић

Ивана Јовић, VI1

учешће

 

 

С. Младеновић

Невена Стојковић, VII1

учешће

 

 

С. Младеновић

Милена С. Стојановић, VII2

III место

 

 

С. Младеновић

 

Техничко и информатичко образовање

Ивана Јовановић, V2

I место

II место

учешће

Б. Прокић

Далибор Радић, V1

II место

I место

учешће

Б. Прокић

Кристина Ђокић, VII2

I место

учешће

 

Б. Прокић

Немања Маринковић, VII2

III место

III место

учешће

Б. Прокић

 

 

 

Шта знаш о саобраћају

Јован Јовић, V1

I место

учешће

 

Б. Прокић

Никола Михајловић, V1

III место

 

 

Б. Прокић

Анастасија Јовић, V1

учешће

 

 

Б. Прокић

Марија Стојичић, V1

учешће

 

 

Б. Прокић

Ивана Јовић, VI1

учешће

 

 

Б. Прокић

Милица Митић, VI2

учешће

 

 

Б. Прокић

Ђорђе Ђорђевић, VI2

учешће

 

 

Б. Прокић

Ђорђе Пешић, VII1

учешће

 

 

Б. Прокић

 

Енглески језик

(Hippo Language Competition, међународно такмичење)

 

Анастасија Ђорђевић, V1

учешће

М. Павловић

Анастасија Јовић, V1

учешће

М. Павловић

Богдана Живковић, V2

учешће

М. Павловић

Анђела Мишић , VI1

учешће

М. Павловић

Суза Пешић, VII2

учешће

М. Павловић

 
 
« ПочетакПретходна123СледећаКрај »

Страна 1 од 3

КОНТАКТ

 

kontakt
 

Телефон/факс: 016/3869-982

e-mail: osglozane@neobee.net

Више>>>

FACEBOOK



ПЧЕЛИЦЕ

 
pcelice

 

МАЛА МАТУРА

 

 

mala matura

СВЕТИ САВА

 
sveti-sava
 

Copyright © Основна школа "Свети Сава", Гложане. Дизајн и израда: Учасофт.